Rozwiązania internetowe

strony internetowe, sklepy internetowe, strony dopasowane do urządzeń mobilnych, poprawki i rozbudowa stron, inne...

 

Tak popularne i powtarzane do znudzenia słowa – Jeżeli nie ma Cię w Internecie, to znaczy, że nie istniejesz. – wciąż są zdecydowanie bardziej prawną, niż jakimś tam powiedzeniem. Dziś strona internetowa ma niezwykłą moc. Musi być jednak wykonana profesjonalnie, z zachowaniem pewnych schematów, z uwzględnieniem indywidualnych potrzeb jej przyszłego właściciela i wielu innych równie ważnych kwestii. W naszej ofercie znajdziesz nie tylko strony www, ale i sklepy internetowe. Wychodząc naprzeciw potrzebom naszych klientów, oferujemy nowoczesne rozwiązania internetowe współgrające ze stale zmieniającymi się trendami. 

 

Tworzymy strony internetowe w technologii CMS Drupal, co gwarantuje ich przyszłym właścicielom i użytkownikom szereg korzyści. Strona nie tylko jest wygodna w użyciu, ale również daje się z łatwością rozbudowywać i dostosowywać do stale zmieniających się trendów. Co wobec tego wyróżnia tę technologię?

 

- bezpieczeństwo,
- intuicyjność i łatwość w zarządzaniu,
- Open Source – darmowe oprogramowanie, wtyczki i aktualizacje,
- szybkość działania strony,
- podatność na działania SEO,
- możliwość zarządzania użytkownikami,
- nieograniczone możliwości tworzenia,
- integracje – CRM, live chat, system księgowy, poczta elektroniczna, system płatniczy, system magazynowy, inne strony internetowe.

 

Wykonujemy proste i skomplikowane strony w HTML i z CMS – systemem zarządzania treścią. Tworzymy je w cenie już od 550 zł netto. Cena obejmuje stronę główną, 3 podstrony, w tym formularz kontaktowy, galerię/portfolio i mapkę Google.

 

 

 

Ponadto oferujemy sklepy internetowe w technologii PrestaShop, które są nie tylko funkcjonalne, ale również estetyczne i przejrzyste, odpowiadające potrzebom zarówno początkujących, jak i doświadczonych klientów. To, co wyróżnia tę technologię to przede wszystkim:

 

- intuicyjny i przejrzysty panel administracyjny,

- duża ilość wbudowanych funkcjonalności,

- nie wymaga dużej ilości zasobów serwera,

- mechanizm wielojęzyczności,

- podatność na działania SEO i marketing.

 

Ceny sklepów, które oferujemy rozpoczynają się od kwoty 1000 zł netto.

 

Wykonujemy strony i sklepy internetowe w oparciu o grafikę przesłaną przez klienta, a także gotowe szablony. Jesteśmy w stanie przygotować indywidualny, niestandardowy, zgodny z oczekiwaniami klienta projekt, na podstawie którego stworzymy stronę lub sklep.

 

 

Proponujemy również:

- strony internetowe i sklepy w wersji mobilnej,

- poprawki i rozbudowę stron oraz sklepów internetowych.

 

 

Poproś o darmową wycenę: kontakt@forcebusiness.pl

2020 forcebusiness.pl